Jump to content
Sign in to follow this  
Laurențiu P.

Discuții, păreri & întrebări legate despre joc

Recommended Posts

Eu unul m-am saturat de acesti jucatori din low-elo. Te chinui sa dai carry dar degeaba, sunt unii de au 0/21 si tot ei dau flame.

OZGGLNM.png

rFRjF6s.png

1 hour ago, Shogun said:

Eu unul m-am saturat de acesti jucatori din low-elo. Te chinui sa dai carry dar degeaba, sunt unii de au 0/21 si tot ei dau flame.

OZGGLNM.png

rFRjF6s.png

Tocmai de asta m-am lasat de jegu' asta de joc. 

Ajunsesem in P3 acum 2 sezoane, si ma gandeam ca poate pot sa fac si eu D5 odata in viata, dar ce sa vad eu ma D5 din D5 in G2 si s-a terminat sezonul, nu am mai luat reward-urile de Platina si m-am lasat.

Plus sute de meciuri in care imi dadeam viata sa ii car si dupa 2-3 win-uri se gasea unu sa feedeze de sa ma innebuneasca.

Jocul in sine e destul de okey, e funny, dar e prea naspa conceput dintr-un anumit punct de vedere, acela fiind:

• Daca coechipierul tau feedeaza, e mult prea greu sa restabilesti egalitatea, tot timpul a fost asa si tocmai asta a stricat jocul.

In ultimele 6 meciuri de rank am 5 win si 1 loss! Depinde mult si de ce echipe iti da sistemul lor.

On 9/13/2019 at 10:58 AM, Shogun said:

In ultimele 6 meciuri de rank am 5 win si 1 loss! Depinde mult si de ce echipe iti da sistemul lor.

Cand ma jucam eu prostia asta infecta de joc, era mult mai okey, nu erau campioni asa op, nu erau asa multe iteme buffate, majoritatea jucatorilor erau in divizile lor ( adica nu ajungeau intr-o anumita divizie fara sa merite ).

Dar e mult prea toxic jocul asta, si degeaba esti tu bun daca nu poti sa iti cari odraslele.

In legatura cu 6 meciuri si 5 win, cand jucam prin sezonul 5, ajunsesem sa am 29 de win-uri ( asta insemnase din g3 pana undeva in d4 daca nu ma lasa memoria ).

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...